Muntii Bucegi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Excursii

3 participanți

In jos

Excursii Empty propunere excursie

Mesaj  lilistancu Joi Aug 23, 2012 6:08 am

Bine ai venit claudiu88!
N-am mai postat, ca pe unde umblam noi nu prea avem electricitate Wink Asta e, caldura mare in august... ne adapostim prin munti...
Vino si tu, iar cat mai stai pe acasa, vezi pe-aici ca avem de toate: muzica, poezie, proze... Citeste, posteaza si tu, sa citim si noi la intoarcere...
Drum bun pe carari de munte, poate ne intalnim pe-acolo Smile
lilistancu
lilistancu

Mesaje : 94
Data de înscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Excursii Empty propunere excursie

Mesaj  claudiu88 Joi Aug 02, 2012 12:18 am

salut numele meu este claudiu si cred ca sunt cel mai nou membru (abia mi-am facut contul Very Happy). Vad ca nu s-a mai postat de ceva vreme pe aici Razz> asa ca vin eu cu o propunere de miniexcursie. EU ma gandeam la traseul busteni - cabana vf omu prin gura diham si sa ramanem peste noapte la omu iar a doua zi o luom usor la pas de la omu spre babele si usor pe platou cota 2000 din sinaia si coboram in oras. Deci se poate intr-un weekend. Astept pareri si poate facem lista cu cei care vor sa mearga.

claudiu88

Mesaje : 1
Data de înscriere : 02/08/2012

Sus In jos

Excursii Empty Bucegi - telecabina Cota 1400 - Sinaia

Mesaj  Admin Mar Noi 23, 2010 5:10 am

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 137
Data de înscriere : 28/03/2010
Localizare : Muntii Bucegi

http://www.muntii-bucegi.ro/

Sus In jos

Excursii Empty Excursii

Mesaj  Admin Dum Sept 05, 2010 10:43 am

Daca organizati un eveniment de vacanta sau weekend: excursii, maraton, concurs foto, drumetii, ciclism, alpinism sau cunoasteti festivaluri si evenimente locale in mijlocul naturii, postati aici anuntul pentru a atrage cat mai multi prieteni vizitatori si participanti. Anuntul trebuie sa contina locul si data, conditii de participare, datele de contact si detaliile evenimentului.


Pentru mai multe informatii in legatura cu trasee, obiective turistice, harti, cabane, galerie foto, stiri, cazare, video, divertisment, meteo, webcam si multe altele, vizitati: Site-ul oficial al Muntilor Bucegi


Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Ian 08, 2011 12:53 am, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 137
Data de înscriere : 28/03/2010
Localizare : Muntii Bucegi

http://www.muntii-bucegi.ro/

Sus In jos

Excursii Empty Re: Excursii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum